Gaziantep

MERKEZ

ÇETİNKAYA MAĞAZASI 
ALİ FUAT CEBESOY BULVARI NO:40 0342 325 73 00

BARONES KOZMETİK-1 
BARONES KOZMETİK-1 0342 220 10 58

ERPA KOZMETİK 
ÇUKUR MAH. GÜLLÜOĞLU SOK NO:3/A 0342 230 70 30


Yorumlar

hatice keles
Urununuzu bir arkadaş tavsiye etti. Hem organik olması hem de kalıcı olması beni cezbetti arkadaşımın anlattığı kadarıyla ama ben aradım bulamadım. GaZiantep real deki cetinkayaya baktım bulamadım primal deki watsons a baktım yok. Neden urunlerinizi bulamıyoruZ. Neden normal market reyonlarinda göremiyoruz . Bu kadar beğenilen bir ürünü bulamiyoruZ .inanın bugün aramaktan çok yoruldum. Ama bulamadım. Bu konuda bir çözüm bulun. Saygılarımla


Organic Natural Colors
Merhaba Hatice Keleş, Organic Natural Colors, dağıtımında bölge bazlı bayilerimiz bulunmaktadır. Şikayetinizi bölge sorumlumuza ileteceğim. O zamana kadar dilerseniz, online resmi satış noktamız www.10kozmetik.com internet sitemizden satın alabilirsiniz. İyi günler dileriz.


hatice keles
Barones kozmetiktede yok. Bu kadar zor bulunmasını inanın anlamıyorum. Hatta barones kozmetik biz böyle bir ürün hiç satmadik dedi.


Organic Natural Colors
Merhabalar Hatice Keleş, Bölge bayiilerimizden gelen bilgiler üzerine satış noktalarımızı siteye ekledik. Bayimizden satış noktaları için güncelleme istedik, geldiğinde sitede de güncelleme yapacağız. Sizi yine online satış noktamız www.10kozmetik.com sitesine yönlendirmek durumundayım. Bilgi yanlışı için özür diler, iyi günler dileriz.


Yorum Yaz


Yukarı