Natural Colors 10N Platin Organik Saç Boyası

ÖZELLİKLER & FAYDALAR

·Natural Colors, organik içerik sertifikalı kalıcı saç boyasıdır.

·Saçınızı boyarken aynı zamanda saçınızın içten dışa güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olur.

·Meyve ve bitkilerle hazırlanmış organik içerikli doğal özlerden oluşan eşsiz bir formüle sahiptir.

·Natural Colors, amonyak içermez ve solunum yolları rahatsızlıklarına neden olmaz.

·Natural Colors, petrokimya yağlarından elde edilen renk pigmentleri olan resorsinol içermez.

·Saçınızda daha canlı ve parlak sonuçlar elde etmenizi sağlar.

·Saçınızdaki beyazları mükemmel şekilde kapatır.

·İçeriğindeki E ve C vitaminleri ile saçın nem ve protein dengesini korumaya yardımcı olur.

·Düşük pH değeri sayesinde saç üzerindeki pul tabakasının daha iyi kapanmasını ve yeni rengin saçta daha uzun kalmasını sağlar.

·Ciltle dosttur. Ciltte tahriş benzeri sorunlar ve kaşıntı yapmaz.

·Alerjik ve hassas ciltler için daha güvenilirdir.

·Saçı boyarken saçın içini ve cildi de koruyarak renk değişimini sağlar.

·Natural Colors, meyve özlerinden gelen aroması sayesinde amonyak değil, hoş bir kokuya sahiptir.

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN

·Beyaz kapatmalarda moda renklerle birlikte mutlaka ana renk desteği alınız. Örneğin; 6RR rengini seçtiyseniz ve yoğun beyaz saçlarınız var ise aynı numaralı boyanın "N” Natural serisinden destek almanız gerekmektedir. Moda renk ile "6RR” ana rengi "6N” yarı yarıya colorfix ile karıştırınız. Kalan yarım boyaların, ağzını sıkıca kapatarak 3 aya kadar bir sonraki uygulamada kullanabilirsiniz.

·Saçınıza perma yaptırdıysanız Natural Colors boyayı kullanmak için bir hafta bekleyiniz.

·Boyalı saçlarınıza açık bir ton uygulamak istiyorsanız öncelikle açma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

·Saçlarınız omuz hizasından daha uzun bir yapıda ise, 2 kutu Natural Colors kullanmanızı öneririz.

·Saçlarınız güçlü ve kalın ise boya işlemi sonrasındaki bekleme sürenizi 5-10 dakika kadar uzatınız.

·Natural Colors kuru saça uygulanır, boya işleminden önce saçınızı taramanızı tavsiye ederiz.

·Saçınızı boyarken her zaman beyazların ağırlıklı olduğu bölümden başlayınız.

·Yüksek derecede fön ısısı vermeyiniz, orta derecede ısı kullanınız.

·Kullanım talimatları satın almış olduğunuz Natural Colors kutusunun içerinde bulunmaktadır. Uygulama esnasında talimatnamedeki adımları takip etmenizi öneririz.

 

UYGULAMA

·Natural Colors kutu içerisindeki ürünleri çıkarınız.

·Color Gel ve Colormix’i metal olmayan (cam, plastik gibi) bir kaseye boşaltınız.

·Mükemmel bir karışım elde etmek için homojen bir jel kıvamı elde edinceye kadar bir fırça yardımı ile karıştırınız.

·Karışım hazırlandığı anda uygulanmalıdır.

·İlk defa boya işlemi gerçekleştirecekseniz hazırladığınız karışımı öncelikle diplerden 2cm bırakacak şekilde boyayı eşit şekilde uygulayıp 15 dakika bekleyiniz.

·Boyalı saçlarda, uygulama işlemine önce diplerden başlayınız.

UYARILAR

·Baş derinizde tahriş, yara, herhangi bir kesik, yıpranma veya isilik varsa durum geçene kadar boya kullanmayınız.

·Organic Natural Colors’ı kesinlikle kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız.

·Ürün göze temas ederse bol su ile yıkayınız.

·Oksidan losyonunu ışık ve ısıdan uzak tutunuz.

·Natural Colors’ı başka bir ürünle karıştırmayınız.

·Karışımı kapalı şişe içerisinde bırakmayınız.

·Ürün karıştırıldıktan sonra 10 dakika içerisinde tüketilmelidir.

·Parafenilendiamine alerjisi olanlar Natural Colors’ı kullanmamalıdır.

·Natural Colors, bitkisel içeriklidir, alerji sorunu olanların alerji testi yapmalarını tavsiye ederiz.

·Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.


Yorumlar


 • Nuh ZENG

  Internet sitelerinde saçın boyanması için en az 3 gun banyo yapmamak gerekiyormuş. Peki siz kuru saça uygulayiniz derken, temiz saça mı diyorsunuz?


 • Natural Colors

  Merhabalar, Boyama yapmak için saçın kirli olması bilgisi doğru değildir. Bilakis saç kirli ise, saçta şekillendirici vb. ürünler var ise, boya saçın içine girerken zorlanır. Boyanın saç kütikülünün içine girebilmesi için kütikülü açması gerekmektedir. Kirli, yağlı vb. bir saç kütikülünden boya içeri giremez. Burada kirli saç ile hedeflenen fazla açılmayan kütikülün içine giren boyanın akma süresidir. Kütikül fazla açılmadığı için kütikülden giren boya daha uzun süre kalır. Ne var ki bu normal amonyaklı boyalar için geçerlidir. İçeriklerindeki yoğun amonyak ile saçın pH derecesini çok yukarı çekerler ve saç kütikülünden geçen boya sonrası pH'ı yeterli seviyeye düşüremediği için zamanla saçtaki renk (daha çabuk) akar. Natural Colors ise amonyaksız özelliği ile saçın pH'ını normal seviyede bırakarak (ısı ile) kütikül içinden geçebildiğinden pH yükseltmez, aksine yanında verilen şampuan ve saç kremi ile kütikülü daha fazla kapatarak boyayı saçın içine hapseder. Natural Colors kullanırken saçınızın kirli olması gerekmez. Teknik destek için; 0 212 324 39 63 bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


 • hülya deniz

  merhaba.benim saçımda sarı röfle var.doğal bir sarı. platin kadar açık değil.diplerden 3-4 cm kendi saçım uzadı ve ben artık röfleden vazgeçip tek renk boyamak istiyorum.kendi saç rengim orta kumrala yakın.şu andaki sarıdan memnunum ancak diplerin bu sarıyla renk uyumu için hangi rengi seçmeliyim?


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Hülya Hanım, Saçınızın doğal tonu için orta kumral demişsiniz, doğal sarı renk için 8N Açık Kumral saç boyasını kullanmanızı öneririz. http://naturalcolors.com.tr/Sayfa/Oku/8n-acik-kumral İyi günler dileriz.


 • Canan Pektaş

  Merhaba. Ben saçımı platin sarısına boyuyorum. Ancak diplerin çıkmasından hiç hoşlanmıyorum. O nedenle saçımı sık boyamak istiyorum. Natural Colors bitkisel içerikli olduğundan, haftada bir uygulasam, saçıma yine de zarar verebilir mi ? Teşekkürler.


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Canan Pektaş, Organic Natural Colors, saç boyaları içerisinde organik ve bitkisel içeriği ile saçınıza boyanın verdiği zararı en aza indirir. Maalesef ki hiçbir saç boyası %100 organik veya bitkisel içerikli olamıyor. Natural Colors'ın içeriğindeki bitkilere alerjiniz yoksa, tahriş ve kaşıntı yapmayacaktır. Saçınızın yapısını tam olarak bilemediğimizden haftada bir kullanım hiçbir zarar vermez diyemiyoruz, bunu dilerseniz teknik ekibimizle görüşebilirsiniz. 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


 • Deniz deniz

  Saçımda şuan kızıl renkli boya var diplerde beyazlarım çok fazla oldu kötü duruyor platin kullanmak için hangi yollari izlemeliyim


 • Organic Natural Colors

  Merhabalar Deniz Deniz, Saçlarınızda kızıl renk var ise ve siz platin rengine dönmek istiyorsanız açıcı işlemi yapmanız veya yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından 10N Platin rengini kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


 • Deniz deniz

  Peki organic saç açıcı ürününüz var mı


 • Organic Natural Colors

  Merhabalar Deniz Deniz, Üzgünüz ki organik açıcı diye bir ürün bulunmamaktadır. Açıcı işlemi kimyasal bir işlemdir. Yine de açıcılarda da açıcının saçınıza vereceği zararı en aza indiren ürünler mevcuttur. Bunun için Naturlite Amonyaksız açıcıyı deneyebilirsiniz. Online resmi satış noktamız www.10kozmetik.com internet adresimizden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


 • Simge ada

  Merhaba, kendi saç rengim koyu kestane organik olmayan boyalarda küllü açık sarı rengini kullanıyordum. Şimdi natural colors markasında aynı renk tonunu yakalamam için hangi rengi kullanmalıyım?


 • Organic Natural Colors

  Merhabalar Simge Ada, Küllü açık sarı renginde devam etmek istiyorsanız 10C saç boyamızı kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Yorum Yaz