Natural Colors 6C Koyu Küllü Kumral Organik Saç Boyası

ÖZELLİKLER & FAYDALAR

·Natural Colors, organik içerik sertifikalı kalıcı saç boyasıdır.

·Saçınızı boyarken aynı zamanda saçınızın içten dışa güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olur.

·Meyve ve bitkilerle hazırlanmış organik içerikli doğal özlerden oluşan eşsiz bir formüle sahiptir.

·Natural Colors, amonyak içermez ve solunum yolları rahatsızlıklarına neden olmaz.

·Natural Colors, petrokimya yağlarından elde edilen renk pigmentleri olan resorsinol içermez.

·Saçınızda daha canlı ve parlak sonuçlar elde etmenizi sağlar.

·Saçınızdaki beyazları mükemmel şekilde kapatır.

·İçeriğindeki E ve C vitaminleri ile saçın nem ve protein dengesini korumaya yardımcı olur.

·Düşük pH değeri sayesinde saç üzerindeki pul tabakasının daha iyi kapanmasını ve yeni rengin saçta daha uzun kalmasını sağlar.

·Ciltle dosttur. Ciltte tahriş benzeri sorunlar ve kaşıntı yapmaz.

·Alerjik ve hassas ciltler için daha güvenilirdir.

·Saçı boyarken saçın içini ve cildi de koruyarak renk değişimini sağlar.

·Natural Colors, meyve özlerinden gelen aroması sayesinde amonyak değil, hoş bir kokuya sahiptir.

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN

·Beyaz kapatmalarda moda renklerle birlikte mutlaka ana renk desteği alınız. Örneğin; 6RR rengini seçtiyseniz ve yoğun beyaz saçlarınız var ise aynı numaralı boyanın "N” Natural serisinden destek almanız gerekmektedir. Moda renk ile "6RR” ana rengi "6N” yarı yarıya colorfix ile karıştırınız. Kalan yarım boyaların, ağzını sıkıca kapatarak 3 aya kadar bir sonraki uygulamada kullanabilirsiniz.

·Saçınıza perma yaptırdıysanız Natural Colors boyayı kullanmak için bir hafta bekleyiniz.

·Boyalı saçlarınıza açık bir ton uygulamak istiyorsanız öncelikle açma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

·Saçlarınız omuz hizasından daha uzun bir yapıda ise, 2 kutu Natural Colors kullanmanızı öneririz.

·Saçlarınız güçlü ve kalın ise boya işlemi sonrasındaki bekleme sürenizi 5-10 dakika kadar uzatınız.

·Natural Colors kuru saça uygulanır, boya işleminden önce saçınızı taramanızı tavsiye ederiz.

·Saçınızı boyarken her zaman beyazların ağırlıklı olduğu bölümden başlayınız.

·Yüksek derecede fön ısısı vermeyiniz, orta derecede ısı kullanınız.

·Kullanım talimatları satın almış olduğunuz Natural Colors kutusunun içerinde bulunmaktadır. Uygulama esnasında talimatnamedeki adımları takip etmenizi öneririz.

 

UYGULAMA

·Natural Colors kutu içerisindeki ürünleri çıkarınız.

·Color Gel ve Colormix’i metal olmayan (cam, plastik gibi) bir kaseye boşaltınız.

·Mükemmel bir karışım elde etmek için homojen bir jel kıvamı elde edinceye kadar bir fırça yardımı ile karıştırınız.

·Karışım hazırlandığı anda uygulanmalıdır.

·İlk defa boya işlemi gerçekleştirecekseniz hazırladığınız karışımı öncelikle diplerden 2cm bırakacak şekilde boyayı eşit şekilde uygulayıp 15 dakika bekleyiniz.

·Boyalı saçlarda, uygulama işlemine önce diplerden başlayınız.

UYARILAR

·Baş derinizde tahriş, yara, herhangi bir kesik, yıpranma veya isilik varsa durum geçene kadar boya kullanmayınız.

·Organic Natural Colors’ı kesinlikle kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız.

·Ürün göze temas ederse bol su ile yıkayınız.

·Oksidan losyonunu ışık ve ısıdan uzak tutunuz.

·Natural Colors’ı başka bir ürünle karıştırmayınız.

·Karışımı kapalı şişe içerisinde bırakmayınız.

·Ürün karıştırıldıktan sonra 10 dakika içerisinde tüketilmelidir.

·Parafenilendiamine alerjisi olanlar Natural Colors’ı kullanmamalıdır.

·Natural Colors, bitkisel içeriklidir, alerji sorunu olanların alerji testi yapmalarını tavsiye ederiz.

·Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.


Yorumlar


 • kumralkiz

  Merhabalar, Baska markalarda 6C kullu kumral kullandigim icin, 6C urununu kullandim fakat asiri derece kizillik olustu, bu kizilliklari 6 tonunda nasil kapatabilirim, dogal kumral renge ulasmak istiyorum. 6 ACND vs. aralarindaki fark nedir? Yardimci olur musunuz?


 • Organic Natural Colors

  Merhabalar Kumralkız, Diğer boyalarda "C" serileri bakır rengi ifade eder ve saçlarınıza elbetteki kızıllık katar. Organic Natural Colors'taki 6C'deki "C" küllü rengi oluşturur. 6 tonunda bir küllü renk elde etmek istiyorsanız 6C'yi kullanabilirsiniz. Doğal ton istiyorsanız 6N serisini saçınıza uygulayabilirsiniz. "A,C,D,N,B" vb. harfler İngilizce renk ifadelerinin baş harflerini oluşturmaktadır. "N" Natural - Doğal Tonlar, "A" Ash - Küllü Tonlar (Natural Colors'ta "C"), "B" Bitter, "C" Soğuk, "D" Dore, "R" Kızıl vb. şekillerde ifade edilir. Detaylı bilgi için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz. http://www.10kozmetik.com/Natural-Colors-6C-Koyu-Kullu-Kumral-Organik-Sac-Boyasi,PR-206.html İyi günler dileriz.


 • Ceren

  Merhaba ben daha önce farklı bir markanın 7.1 rengini kullanmıştım saçlarımda epey kızıllık yaptı yaklaşık 3-4 Aydır saçlarımı boyatmıyorum Natural Colors boyasının renkleri epey hoşuma gidiyor ve almak istiyorum fakat saçlarım da ki kızıllığı 6C mi yoksa 6N mi daha iyi alır bunu öğrenmek istiyorum. 2 hafta arayla 2 kere boyayacağım otursun diye ama hangisi daha etkili olur yardım edebilir misiniz?


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Ceren Hanım, 6N saç boyası az da olsa içerisinde kızıllık barındırır. Boyanın içerisindeki kızıllığı almak için 6C gibi küllü renkleri tercih etmelisiniz. 6N ve 6C 'yi karıştırarak uygulama yapabilirsiniz, böylece 6N'nin kızıllığını kırmış olursunuz. Hiç kızıllık istemiyorsanız, direkt olarak 6C rengine boyayabilirsiniz. İyi günler dileriz.


 • Gözde DİNÇER

  Merhabalar elimde 6c ve7c natural colors var ikisinin karışımı sonucunda nasıl bir renk çıkar acaba?saçımın doğal rengi açık kahve kumral gibi beyazlarım da var lütfen yardımcı olurmusunuz


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Gözde Dinçer, bahsettiğiniz 2 rengi karıştırdığınız da 6.5 tonunda küllü kumral bir renk elde edersiniz. Beyazlarınız var ise bu moda ton renkleri 6N veya 7N ile karıştırarak uygulamanızı tavsiye ederiz. Renk konusunda detaylı bilgi için 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.


 • naz

  Merhabalar saçımı açıcı ile açtıktan sonra 9.1 (çok açık küllü kumrala boyadım) ve şuan saçımı koyulaştırmak istiyorum ama elimde 6N ana ton boya yok direk 6C ile boyasam nasıl olur ?


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Naz Hanım, saçlarınızın 9.1 ile boyalı olan yerleri 6C ile boyadığınızda ortalama 7 tonunda bir küllü renk olabilir. Beyazlarınız varsa 6N ile karıştırmalısınız. Beyaz yok ise 6C direkt uygulanabilir. Ancak dip boyanız geldiyse diplerde renk farklı olacaktır. Detaylı bilgi için 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.


 • didem

  berhaba benm saç rengim 5n ana rengine çok yakın bir renk ama saçlarımda şuan uçlarında sarıdan turuncuya dönen ombre var ve aralarda kızıllıklar mevcut.kendi remgime yani koyu küllü kumrala yakın bi renge dönmek ve kızıllıklardan kurtulmak istiorm,uçlarımda kapansın istiorm.ne kullanmalıyım?6c ve 6n mi?


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Didem Hanım, Küllü bir renk istiyorsanız, 6C, 7C gibi renkleri kullanmalısınız. Beyazlarınız var ise bu renkleri 6N veya 7N ile desteklemelisiniz. Ton olarak 6 tonu size uygun ise ve beyaz varsa 6C ve 6Nyi karıştırarak uygulayabilirsiniz. İlk boyamada saç uçlarınız diplere göre daha açık olabilir, sebebi saç ucunuz ile dip renginizin farklı tonlarda olması, ancakbir kaç boyamadan sonra renk kendini daha iyi gösterecektir. Yine de teknik bilgi almak isterseniz 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.


 • Zennur

  Merhaba; ben saçımı koyu kahveden, küllü koyu kumrala döndürmek istedim ve yaklaşık 3 ay önce oryal işlemi uyguladım. şuan hep küllü renkler boyasam da saçımda gitmeyen bir kızıllık var. İstediğim renk ise çok koyu kumral. 5N-6C karıştırıp boyasam kızıllık gider mi ve istediğim koyulukta bir renk çıkar mı?


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Zennur Hanım, saçlarınızda kızıllık olması son derece normal. Açma işleminden kaynaklı olarak oluşan kızıllık saçın üzerini kaplayan boya aktıkça ortaya çıkar. Açma işlemi sırasında kırmızı pigmentler büyüyor ve daha sonra küllü boya ile yani küllü pigment ile bu kırmızı pigmentler kapatılıyor. Ancak yıkamadan dolayı üstteki küllü pigment aktıkça alttaki kırmızı pigment ortaya çıkıyor. Bu durumda saçınızda beyaz yoksa direkt olarak 6C uygulayabilirsiniz. Bu şekilde %70 performans elde edebilirsiniz. Beyaz var ise N serisi ile karıştırmanız gerekmektedir. Ancak dediğimiz gibi yıkama arttıkça her yıkamada renk açılacaktır ve kızıllık ortaya çıkacaktır. 10 günde bir boyamanız gerekmektedir. Ya da kuaförden destek almanızı öneririz. Detaylı bilgi için 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.


 • Irem yafay

  Merhaba,saçımı 4 5 aydır koyu mahogani ile boyuyorum ancak artık kumrala dönmeye karar verdim. Boya üzerine tutar mı? Açık kumral istiyordum aslında ama önce koyu mu boyamak gerekir


 • Betül

  Merhaba Ben saçlarımı bu marka ile boyamak istiyorum ama tam olarak rengimi bulamadım ben yoğun küllü kumral istiyorum Turunculuk Ve kızıllık olsun istemiyorum ve saçım çok açık bir renk olsun da istemiyorum doğal bir renk istiyorum hangi renkleri kullanabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz


 • Organic Natural Colors

  Merhaba İrem Hanım, boya ile başka bir boyanın rengini değiştirmek pek mümkün değil. Boya boyayı açmayacağından öncelikle saçınıza açıcı uygulanması gerekmektedir. Bu renk değişikliğini evde kendiniz yapamayabilirsiniz, bir kuaförden destek almanızı öneririz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz...


 • Organic Natural Colors

  Merhaba Betül Hanım, saç renginizin hangi renk olduğu, boyalı mı yoksa doğal rengimi bilemediğimizden şu rengi kullanın gibi bir şey diyemiyoruz maalesef. Renk tercihi konusunda bir kuaförden destek almanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz...


Yorum Yaz