6N Koyu Kumral

Natural Colors 6N Koyu Kumral Organik Saç Boyası

ÖZELLİKLER & FAYDALAR

·Natural Colors, organik içerik sertifikalı kalıcı saç boyasıdır.

·Saçınızı boyarken aynı zamanda saçınızın içten dışa güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olur.

·Meyve ve bitkilerle hazırlanmış organik içerikli doğal özlerden oluşan eşsiz bir formüle sahiptir.

·Natural Colors, amonyak içermez ve solunum yolları rahatsızlıklarına neden olmaz.

·Natural Colors, petrokimya yağlarından elde edilen renk pigmentleri olan resorsinol içermez.

·Saçınızda daha canlı ve parlak sonuçlar elde etmenizi sağlar.

·Saçınızdaki beyazları mükemmel şekilde kapatır.

·İçeriğindeki E ve C vitaminleri ile saçın nem ve protein dengesini korumaya yardımcı olur.

·Düşük pH değeri sayesinde saç üzerindeki pul tabakasının daha iyi kapanmasını ve yeni rengin saçta daha uzun kalmasını sağlar.

·Ciltle dosttur. Ciltte tahriş benzeri sorunlar ve kaşıntı yapmaz.

·Alerjik ve hassas ciltler için daha güvenilirdir.

·Saçı boyarken saçın içini ve cildi de koruyarak renk değişimini sağlar.

·Natural Colors, meyve özlerinden gelen aroması sayesinde amonyak değil, hoş bir kokuya sahiptir.

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN

·Beyaz kapatmalarda moda renklerle birlikte mutlaka ana renk desteği alınız. Örneğin; 6RR rengini seçtiyseniz ve yoğun beyaz saçlarınız var ise aynı numaralı boyanın "N” Natural serisinden destek almanız gerekmektedir. Moda renk ile "6RR” ana rengi "6N” yarı yarıya colorfix ile karıştırınız. Kalan yarım boyaların, ağzını sıkıca kapatarak 3 aya kadar bir sonraki uygulamada kullanabilirsiniz.

·Saçınıza perma yaptırdıysanız Natural Colors boyayı kullanmak için bir hafta bekleyiniz.

·Boyalı saçlarınıza açık bir ton uygulamak istiyorsanız öncelikle açma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

·Saçlarınız omuz hizasından daha uzun bir yapıda ise, 2 kutu Natural Colors kullanmanızı öneririz.

·Saçlarınız güçlü ve kalın ise boya işlemi sonrasındaki bekleme sürenizi 5-10 dakika kadar uzatınız.

·Natural Colors kuru saça uygulanır, boya işleminden önce saçınızı taramanızı tavsiye ederiz.

·Saçınızı boyarken her zaman beyazların ağırlıklı olduğu bölümden başlayınız.

·Yüksek derecede fön ısısı vermeyiniz, orta derecede ısı kullanınız.

·Kullanım talimatları satın almış olduğunuz Natural Colors kutusunun içerinde bulunmaktadır. Uygulama esnasında talimatnamedeki adımları takip etmenizi öneririz.

 

UYGULAMA

·Natural Colors kutu içerisindeki ürünleri çıkarınız.

·Color Gel ve Colormix’i metal olmayan (cam, plastik gibi) bir kaseye boşaltınız.

·Mükemmel bir karışım elde etmek için homojen bir jel kıvamı elde edinceye kadar bir fırça yardımı ile karıştırınız.

·Karışım hazırlandığı anda uygulanmalıdır.

·İlk defa boya işlemi gerçekleştirecekseniz hazırladığınız karışımı öncelikle diplerden 2cm bırakacak şekilde boyayı eşit şekilde uygulayıp 15 dakika bekleyiniz.

·Boyalı saçlarda, uygulama işlemine önce diplerden başlayınız.

UYARILAR

·Baş derinizde tahriş, yara, herhangi bir kesik, yıpranma veya isilik varsa durum geçene kadar boya kullanmayınız.

·Organic Natural Colors’ı kesinlikle kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız.

·Ürün göze temas ederse bol su ile yıkayınız.

·Oksidan losyonunu ışık ve ısıdan uzak tutunuz.

·Natural Colors’ı başka bir ürünle karıştırmayınız.

·Karışımı kapalı şişe içerisinde bırakmayınız.

·Ürün karıştırıldıktan sonra 10 dakika içerisinde tüketilmelidir.

·Parafenilendiamine alerjisi olanlar Natural Colors’ı kullanmamalıdır.

·Natural Colors, bitkisel içeriklidir, alerji sorunu olanların alerji testi yapmalarını tavsiye ederiz.

·Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.


Yorumlar

Kainat kurt
6 N renkte boya aldım. Saçlarıma bio gold keratin ile keratin Botoksu yapmayı düşünüyorum. Önce saçımı mı boyayim? Keratin dolguyu yapıp üzerine mi boya yapayım?


Organic Natural Colors
Merhabalar, Keratin uygulamasını yaptıktan sonra saçınızı boyamanız daha uygundur. Zira keratin uygulama saçtaki boyayı yarım ton ile 1 ton arası akıtabiliyor. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


başak varol
Merhabalar saçlarım açık kestane rengi 2 kere kendi rengime boyattım sadece 6n koyu kumralı denediğim an rengi tutturabilir miyim hemen bunu öğrenmek istiyorum...


Başak Varol
Merhabalar dün de yazmıştım ama cevap alamadım açık kestane saçlarımı açma işlemi yapmadan koyu kumralı tutturma şansım nedir ?


Organic Natural Colors
Merhabalar Başak Varol; Saçlarınız açık kestane renginde ise direkt olarak 6N Koyu Kumral rengini uygulayabilirsiniz. Saçınızı boyamak istediğiniz renk saç zemini ile aynı veya daha açık bir zemin ise açma işlemi yapmadan istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Saç boyası, saçtaki boyayı açmaz ama daha koyu olarak kapatabilir. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


duygu
Merhaba saçımı 5N rengiyle boyadım.Çok koyu oldu 6N kullansam 1 ton açılır mı ?


Organic Natural Colors
Merhaba Duygu Hanım, Saçlarınızı 6N ile boyarsanız saçınız yaklaşık yarım ton açılacaktır. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz...


duygu
Tekrar Merhabalar, Peki 7C ile boyasam kızıllık oluşur mu şuan 5N ve oldukça koyu saçlarım teşekkürler,iyi çalışmalar


Organic Natural Colors
Tekrar Merhaba Duygu Hanım, "C" serisi ürünler küllü renkler olup kızıllaşma yapmadığı gibi varolan kızıllaşma, dorelik ve yansımaları alıp küllü bir renk alabilmeniz için üretilmiştir. Bu açıdan 7C saçlarınızda kızıllaşma yapmaz. Ne var ki, saçlarınızı 5 seviyesinden 7 seviyesine tek boyamada getiremezsiniz. Saç boyası, saçtaki boyayı açmayacağından önce açıcı işlemi uygulamanız ardından 7 seviyesinde bir boyayı uygulamanız tarafımızdan tavsiye edilir. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz...


canan altay
Merhaba. Boyayı uygulamadan önce saçın kirli olması gerekiyor mu? Ben diplerde 5 cmlik alana uygulamiyorum zaten boyayı.


Organic Natural Colors
Merhaba Canan Altay, Boya uygulamasından önce saçınızın kirli olması gerekmez, hatta saçta fazla bir kirlilik mevcutsa boya işleminden tam sonuç alamayabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 279 25 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Tuğçe Gönder
Bu renk bensu Soral'ın saç rengi mi?


Tuğçe Gönder
Fön tutmadan boyama işlemini uygulasak farklı bir sonuç olur mu?


Organic Natural Colors
Merhaba Tuğçe Hanım, Bensu Soral'ın saç rengi ile ilgili budur ya da bu değildir dememiz doğru olmaz. Saç boyaları uygulandığı saçın rengine göre değişen sonuçlar ortaya çıkarabilir. Fön tutma işlemini gerçekleştirmezseniz sağlıklı bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Çünkü boyamızın içerisinde amonyak bulunmaz ve amonyağın görevi olan saç kütikülünü açma işlevini burada ısı görür. Dolayısıyla boya saç kütikülünden içeri giremezse doğru renk sonucunu elde edemezsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 279 25 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Tuğçe Gönder
Peki boya saçımızda kaç dakika durmalıdır ve fönü kaç dakika tutmalıyız?


Organic Natural Colors
Merhaba Tuğçe Gönder, doğal saçta 15 dakika ısı ile birlikte toplam 40 dakika beklemelidir. Uygulama ile ilgili detaylı bilgi ürün içerisindeki prospektüste belirtilmiştir. İyi günler dileriz.


Gökçe Yöndem
Merhabalar saçımın rengi başka markadan kumral boyandıı üzerine narural colors küllü kullanabilirmiyim


Organic Natural Colors
Merhaba Gökçe Hanım, farklı marka saç boyasının üzerine Natural Colors uygulayabilirsiniz, sorun olmaz. Detaylı bilgi almak isterseniz 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Federica Uygur
Merhabalar, ben hamileyim. Benim durumumda bu organik boya %100 uygun mu acaba? Emin olmak istiyorum. Teşekkür ederim


Organic Natural Colors
Merhaba Federica Hanım, ne yazık ki Natural Colors'ta dahil piyasadaki hiçbir saç boyası %100 organik değildir, olamaz. İçerisinde en azından koruyucu olarak kimyasal barındırır. Natural Colors saç boyamız %60 a varan organik ve bitkisel içeriğe sahiptir. Ancak hamileler kullanabilir ibaresine yer vermiyoruz. Daha önce doktor tavsiyesi ile kullanan müşterilerimiz oldu, bir sorun yaşamadılar ancak her bünye farklı olabilir ya da sizin özel bir maddeye alerjiniz olabilir. %100 kullanabilirsiniz diyemeyiz, doktorunuza danışarak kullanıp kullanmama kararını kendiniz vermelisiniz. Bilginize. İyi günler dileriz.


Kübra Çiçek
Merhabalar en son saçımı koyu küllü kumrala boyattim ancak saç çok çabuk aktı ve kızıllaștı 6N boyatsam sonrasında kızıllık oluşur mu?


emine karali
Merhaba. Saçımı 1 hafta önce kızıl kahve karışımı bir renge boyattım kızıl ombre var. Acaba 6N koyu kumral ile boyasam renk saçıma olur mu. hemen boyamak saça ciddi zarar verir mi ? cevaplarsanız çok sevinirim.


Organic Natural Colors
Merhaba Emine Hanım, saçların çok sık ve yakın aralıklar boyanması saça belli bir oranda zarar verebilir. Ancak bizim boyamız organik içerikli olduğundan bu oran minimumdur. Renk konusunda ise bir kuaförden destek almanızı öneririz. Detaylı bilgi almak isterseniz 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Organic Natural Colors
Merhaba Kübra Hanım, Küllü tonlar kızıllık içermemektedir. Saçınızdaki kızıllık boyanın zamanla akmasından kaynaklı, daha önceki renginin yansımasından dolayıdır. 6N doğal bir renk tonu olduğundan ve küllü bir renk olmadığından dolayı kızıllık içermektedir. İsterseniz 6N ve 6C yi karıştırarak kullanabilirsiniz. Beyazınız yoksa direkt 6C yi kullanabilirsiniz küllü bir renk için. Ancak boya saçınıza oturana kadar ve alttaki kızıl pigmentler azalıncaya kadar, boya aktıkça kızıl yansıma azalarak devam edecektir. Bilginize. Detaylı bilgi almak isterseniz 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Yorum Yaz


Yukarı